NV-Mebli

Майстер своєї справи

Меблі відіграють в інтерєрі значну роль. Від них залежить не лише практичність Вашого дому, вони також створюють настрій та затишок. Саме тому варто відповідально віднестися до підбору меблів.

NV-Меблі - команда дизайнерів та майстрів з досвідом роботи понад 25 років! Виготовляємо меблі на будь-який смак. У нас великий вибір матеріалів та гнучка система цін, це дозволяє задовільнити потреби як в економ сегменті так і в преміум. Замовивши меблі в нашій компанії Ви отримаєте не лише якісний товар, але й впевненність, що не переплатили лишніх коштів.

Спеціалісти завжди готові провести заміри у Вашій оселі, надати безкоштовну консультацію, порадити найбільш доцільні варіанти саме для Вас.

Виготовлення меблів здійснюємо в максимально зжаті терміни, а наші працівники доставлять та швидко проведуть монтажні роботи.

Приймаємо замовлення на кухні, прихожі, ліжка, шафи, комоди, тумби, декоративні інсталяції, полиці, стелажі, серванти, буфети, вішалки, столи, крісла, табурети...

Не варто сумніватися - звертайтеся до нас!

Ліжко на замовлення.jpg
 
Стіл обідній лофт
Стіл обідній лофт
Стіл обідній лофт
Стіл обідній лофт
Стіл обідній лофт
Стіл обідній лофт
 
 
 
Стіл кухоний під замовленняjpg

Той, хто працює руками - робочий. Той, хто працює руками і головою - майстер. Той, хто працює руками, головою і серцем - художник.

Поширені запитання

- Працюєте лише в м. Нововолинськ?
- Працюємо по Волинській області, можливий виїзд в інші міста, або ж виготовлення меблів за проектом клієнта / дизайнера.

- Чи берете ви передоплату?
- Так, передоплата становить 60%.

- Які середні терміни виготовлення замовлення:
- Все залежить від складності, зазвичай 1-2 місяця.

- Чи видаєте чек?
- Так, можемо виписати чек від ФОП.

- Чи є гарантія на ваші меблі та фурнітуру?
- Так, гарантія на все 1 рік.

- Яку фурнітуру ви використовуєте?
- Фурнітура blum, komandor, linken, hettich. Замовник має право обрати фурнітуру самостійно.

- З якими матеріалами працюєте?
- Масив дерева (дуб, ясен, вільха). Mдф, лдсп, стільниці виробник egger. Фарбовані фасади, акрилові стільниці. Замовник має право запропонувати інші матеріали.

 

 
 
 

Контакти

м. Нововолинськ, Волинська область, Україна

  • Белый Facebook Icon
  • YouTube
  • Instagram
  • Vkontakte
кухня під заказ.jpg

©2020 NV-Mebli.
Україна, Волинська область, м. Нововолинськ

Зв'яжіться з нами
Стіл обідній лофт

Колір дуб DM1 Матеріал дерева: імітація дерева, шпон. Колір стільниці: дуб морений DМ1, горіх G4, дуб D4, клен K4 Товщина стільниці, мм: 36-38 Матеріал ніжок: металева труба (січення 60 х 40 мм) Колір ніжок: (білий, сірий, чорний) Кількість персон: до 8 Вага, кг: до 50 Розміри стола, мм: 2100х950х750 – 13100грн 1800х900х750 – 12700грн 1600х850х750 – 10280грн 1400х750х750 – 9100грн 1200х700х750 – 8200грн